Xhensila Pere, me linjat në super formë! (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Xhensila Pere, me linjat në super formë! (Foto)

17:26 | 19 Maj 2017

Xhensila Pere ishte një nga emrat target i mediave rozë, fillimisht falë formatit të famshëm Big Brother, e më pas edhe për pjesëmarrjen e saj në njërin nga eventet për Miss Shqipëria.

Prezenca e saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri e bëri të zëshme në audiencë Xhensilën shkaku i lidhjes me ish banorin Fatjon Hysenbelliut, lidhje e cila dukej se do të ishte jetëgjatë edhe pas formatit, por që rezultoi e kundërta, transmeton ORAinfo.

Linjat e saj gjithashtu e bënin të mërrte vëmendje, e padyshim se do të ndodhte një gjë e tillë pasi që i duhet kjo një miss, madje këtë e shfaq edhe në postimin e fundit ku duket vërtetë si një ‘peshk’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri