Xheni dhe Benardi i japin fund…Çfarë ndodhi me çiftin simpatik…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Xheni dhe Benardi i japin fund…Çfarë ndodhi me çiftin simpatik…(FOTO)

21:21 | 19 Maj 2017

U duk se ata ishin një nga çiftet më të bashkuar pas daljes së tyre nag Big Brother.

Xheni dhe Benardi me sa duket i kanë dhënë fund lidhjes së tyre që bëri për vete shumë zemra shqiptarësh.

Ata u panë shumë të dashuruar madje u prezantuan deh me familjarët. Por të dy kanë marrë nëj vendim të papritur për ndejekësit e tyre.

Kanë fshirë nga nga profilet e tyre në Instagram të gjitha fotot së bashku. Çfarë ka ndodhur nuk dihet ende.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adea Pula