Vëmendje femra!Këto gabime në makeup ju bëjnë të dukeni 10 vite më e vjetër! (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Vëmendje femra!Këto gabime në makeup ju bëjnë të dukeni 10 vite më e vjetër! (Foto)

17:54 | 19 Maj 2017

Ndodh shpesh që të dukemi më të reja se sa jemi konkretisht.

Kohën nuk mund ta ndalojmë por ajo që mund të ndalim, janë gabimet që po i bëni në makeup dhe flokë që po ju shtojnë disa vite moshë.

Hidhini një sy dhe mbani shënim sepse janë mësime të vlefshme, shkruan revista Class.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!