Sigal Prishtina e mposhtë prapë KB Bashkimin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Sigal Prishtina e mposhtë prapë KB Bashkimin

20:50 | 19 Maj 2017

Sigal Prishtina ka kaluar për herë të parë në epërsi në fazën finale të Play Offit në elitën e basketbollit kosovar.

Skuadra nga kryeqyteti ka arritur të mposht KB Bashkimin në ndeshjen e tretë të zhvilluar në ‘Pallatin e Rinisë’ me rezultat 81:65.

Me këtë fitore, Sigal Prishtina tani kryeson 2:1 në Play Off.

Ndeshja e radhës do të zhvillohet në Prizren.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!