Sigal Prishtina e fiton pjesën e parë të përballjes me Bashkimin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Sigal Prishtina e fiton pjesën e parë të përballjes me Bashkimin

19:50 | 19 Maj 2017

Sigal Prishtina e ka fituar pjesën e parë të përballjes me Bashkimin.

Kryeqytetasit e kanë mposhtur 36:32 skuadrën nga Prizreni në pjesën e parë të finales së tretë.

Çerekun e parë e fitoi Bashkimi me rezultat 19:15.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!