Si e transformoi Elite Show, 16 vjeçarin që punon te semaforat e kryeqytetit (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Si e transformoi Elite Show, 16 vjeçarin që punon te semaforat e kryeqytetit (Video)

20:01 | 19 Maj 2017

Nuk është i panjohur për qytetarët e Prishtës, pasiqë atë e shohim çdo ditë teksa lanë xhamat e veturave.

Mirëpo, këtë herë 16 vjeçari Burhani është suprizuar nga kamera e Elite Show.

Gjatë rutinës së tij së përditshme ai është ftuar nga programi për një transformin në dukje por jo vetëm.

Atij në spektakël i janë bërë edhe supriza, duke realizuar kështu ëndrrën e tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adea Pula