Shikojeni sakrificën e kësaj nuseje për disa foto artistike (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Shikojeni sakrificën e kësaj nuseje për disa foto artistike (FOTO)

15:42 | 19 Maj 2017

Kjo është nga ato raste kur fotot e dasmës, ato që mbeten kujtim përgjithmonë shkojnë përtej çdo lloj sakrifice.

Një fotograf ka ndezur në flakë fustanin e dasmës së një nuseje, duke e lënë të digjet për të krijuar një efekt artistik.

“Në prapaskenë” quhen fotot e postuara online më 16 maj teksa disa njerëz në rrjetin social kinez shprehin shqetësimin e tyre.

Në fakt këto lloj realizimesh janë bërë mjaft në modë gjatë fotove artistike të dasmave në SHBA.

  

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!