Shikojeni çfarë stadiumi kanë bërë në Katar për Kampionatin Botëror (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Shikojeni çfarë stadiumi kanë bërë në Katar për Kampionatin Botëror (VIDEO)

20:32 | 19 Maj 2017

Shumë zhurmë është bërë rreth organizimit të Kampionatit Botëror të vitit 2022 në Katar.

Megjithatë, organizatori ka marrë shumë seriozisht punën, duke mos i lënë asgjë rastësisë.

Njëri nga stadiumet tashmë veç është afër përfundimit, edhe pse ka pesë vite deri te Botërori.

Bëhet fjalë për një stadium në Doha që ka kapacitet deri në 48 mijë ulëse.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!