Pesë transferimet më të mira të sezonit në Premierligë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Pesë transferimet më të mira të sezonit në Premierligë

19:18 | 19 Maj 2017

Premierliga të dielën zhvillon xhiron e fundit të këtij sezoni.

Ky sezon që po lëmë pas, u dominua nga Chelsea që tashmë ka fituar kurorën e kampionit.

Garë e madhe është bërë për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, dhe lufta po bëhet për vendin e katër, mes Liverpoolit dhe Arsenalit, ndërsa skuadrat që kanë përfunduar një ligë më poshtë tashmë dihen.

‘Dreamteam’ ka përzgjedhur pesë përforcimet më të mira të këtij sezoni në Premierligë.

Zlatan Ibrahimovic, Paul Pogba, Christian Benteke, Marcos Alonso dhe Sadio Mane, janë përzgjedhur si pesë transferimet më të mira të Premierligës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!