PDK pas një ore pritet të dalë me listën përfundimtare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

PDK pas një ore pritet të dalë me listën përfundimtare

20:39 | 19 Maj 2017

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është duke vazhduar mbledhjen me nënkryetarët e këtij subjekti.

Aty është duke u diskutuar për përpilimin e listës me emrat e kandidatëve për deputetë.

Pjesë e këtij takimi bëhet e ditur se janë edhe partnerët tjerë të koalicionit.

Pas një ore siç merr vesh Klan Kosova, pritet që të publikohet lista përfundimtare.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!