Patrisi një baba tejet i përkushtuar, ja si kujdeset për Tianin! (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Patrisi një baba tejet i përkushtuar, ja si kujdeset për Tianin! (Foto)

19:55 | 19 Maj 2017

Nuk ka shumë kohë prej se janë bërë prindër të princit të quajtur Tian, shkruan ORAinfo.

Fjala është për të shumëpërfolurit e kohë së fundit, këngëtares Altuna Sejdiu dhe bashkëshortit të saj Patris Berisha.

Ky i fundit po e shijon mjaft shumë pjesën e të bërit baba sa nuk po ngurron ta shpreh as edhe një moment.

Veprimi i tij i fundit dëshmon një gjë të tillë përmes fotos së publikuar ku shihet Tiani në gjumë në gjoksin e tij, e padyshim se kjo është një ndjenjë e mrekullueshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri