Noizy-t i shkon syri larg, kërkon për nuse yllin botëror! (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Noizy-t i shkon syri larg, kërkon për nuse yllin botëror! (Foto)

18:01 | 19 Maj 2017

Ai duket se është një nga 30 vjeçari më i lakmuar në vend…

Reperi shqiptar me sa duket është një nga adhuruesit e Rihannës. Ai ka komentuar me një fjalë të thjeshtë, por që ka një kuptim të madh.

‘Nuse’-ka komentuar Noizu në foton e saj, duke u bërë pjesë e mijëra komenteve që kanë shkuar për këngëtaren botërore. Me sa duket Noizyt I ka shkuar syri shumë larg.

Normalisht që Rihana nuk I ka kthyer përgjigj në mesin e shumë reagimeve që ka marrë në këtë foto, ose ndoshta nuk e ka fare idenë se kush është Noizy.

Por ky është një mesh që shkon për të gjtitha vajzat. Duhet të jeni në standartin e Rihanës që të jeni në krahët e Noizyt.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri