Mësohet çfarë ndodh nëse Reali dhe Barca luajnë një sezon në Premierligë (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Mësohet çfarë ndodh nëse Reali dhe Barca luajnë një sezon në Premierligë (FOTO)

21:18 | 19 Maj 2017

Jose Manu në FIFA 2017 ka testuar Real Madridin dhe Barcelonën në La Liga.

Skuadra që dominojnë Premierligën, nuk kanë dhënë rezultate të mira në Premierligë, së paku në FIFA 2017, ku Barcelona renditet në vendin e dytë, ndërsa Real Madrid në vendin e shtatë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!