Kur Kendall Jenner ishte e ‘padjallëzuar’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Kur Kendall Jenner ishte e ‘padjallëzuar’

17:51 | 19 Maj 2017

Kendall Jenner është njëra ndër modelet më të famshme në botën e modelimit botëror, përcjell ORAinfo.

Publiku e njeh për format e saj trupore, por nuk e kanë parë se si kishte qenë ajo e vogël.
Në foton e fundit të publikuar nga Kendall ajo ishte një fëmijë shumë ‘cute’.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adea Pula