Me kë po i shijon pushimet në Maldive, Morena Taraku?! (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Me kë po i shijon pushimet në Maldive, Morena Taraku?! (Foto)

17:46 | 19 Maj 2017

Sezoni veror për këngëtaren e njohur Morena Taraku vecse ka filluar, e si duket plazhet e Maldives ka përzgjedhur që për të kaluar pushime të paharrueshme, shkruan ORAinfo.

Postimet e saja të njëpasnjëshme shfaqin pushimet super-luksoze të Morenës, të cilat dëshmon se po i shijon jashtëmase.

Ajo që mbetet peng dhe e pazbuluar akoma, është mbase prezenca e ndonjë personi afër Morenës, apo është e vetme?!./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri