‘Katilja’ e Majkut, gjysmë-millionë klikime për vetëm 12 orë (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

‘Katilja’ e Majkut, gjysmë-millionë klikime për vetëm 12 orë (Video)

20:46 | 19 Maj 2017

Këngëtari Kastriot Rexha i njohur për publikun si Majk, dje solli në treg projektin e tij më të ri me titull “Katile”.

Kënga e Majkut po pëlqehet shumë nga publiku dhe vetëm në 12 orë ajo ka arritë të marrë mbi gjysmë million klikime, shkruan lajmi.net.

Ai solli këtë këngë vetëm tre muaj pas projektit të përbashkët me Onatin, kënga me titull “Le t’xhelozojn”.

Majk sot është bërë baba për herë të parë, pasi Majlinda Zeka solli në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin Roan.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adea Pula