Ja pse Mourinho është “njëshi”, shikojeni këtë veprim të pabesueshëm të tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ja pse Mourinho është “njëshi”, shikojeni këtë veprim të pabesueshëm të tij

21:04 | 19 Maj 2017

Manchester United të dielën në ‘Old Trafford’ zhvillon ndeshjen e fundit të këtij edicioni në Premierligë, përballë Crystal Palace.

Duke ditur se gjitha forcat i kanë përqendruar në finalen e Europa League kundër Ajax, kjo ndeshje nuk po tërheq interesim te trajneri Jose Mourinho.

Ky i fundit sot në stërvitje, sipas disa fotografive të ‘DailyMail’, shihet i qetë duke qëndruar i shtrirë në bankinë.

jssis-copy

cims-copy

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!