Edhe Dardan Sejdiu në listën e Vetëvendosjes për deputet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Edhe Dardan Sejdiu në listën e Vetëvendosjes për deputet

22:16 | 19 Maj 2017

Veç kryetarit Shpend Ahmeti, në listën e VV-së për deputet do të jetë edhe nënkryetari Dardan Sejdiu.

Këtë e ka bërë të ditur Shpend Ahmeti me një postim në rrjetin social facebook.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!