Çmenduritë e yjeve, jo modë por zhveshje! (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Çmenduritë e yjeve, jo modë por zhveshje! (Foto)

18:33 | 19 Maj 2017

Mendohet se Festivali i Kanës është vendi ku mblidhen yjet që shkëlqejnë më shumë.

Por së fundmi, gjithmonë e më shumë yje po shkojnë aty për t’u zhveshur.

Pas Bella Hadid, edhe një tjetër modele e ka tepruar me veshjen e saj.

Hofit Golan ekspozoi më shumë se ç’duhet.

Duket se po bëhet modë që yjet të zhvishen sa më shumë.

Ndiqni fotogalerinë më sipër.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!