Bebe Rexha publikon këngën në bashkëpunim me Lil Waynen (Video) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Bebe Rexha publikon këngën në bashkëpunim me Lil Waynen (Video)

17:32 | 19 Maj 2017

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me reperin amerikan Lil Wayne.

“The Way I Are (Dance With Somebody)” quhet kënga më e re e saj.

Më poshtë mund ta dëgjoni “The Way I Are (Dance With Somebody)”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Xherdan Shaqiri